FAQ - Často kladené otázky


Čo je to Barfly Loyalty card?

Je to náš vernostný program ktorý ponúkame pre našich registrovaných zákazníkov. Po získaní Barfly loyalty card je zákazník odmeňovaný percentami z každého uskutočneného nákupu u nás.

Ako získam Barfly loyalty card?

Získať ju môže každý, kto si o ňu zažiada a to vyplnením registračného formulára ktorý sa nachádza na našej webovej stránke www.barfly.sk Po vyplnení formulára Vám bude na vami uvedenú e-mailovú adresu zaslaný overovací mail. Až po overení správnosti uvedených údajov sa začne žiadosť spracovávať. Po vystavení karty Vám zašleme e-mail na ktorej prevádzke si môžete kartu vyzdvihnúť.

Aké výhody mám,ak som držiteľom Barfly loyalty card?

Získavate percenta z každého nákupu ktoré sa Vám pripisujú na kartu,následne môžete kartou platiť, alebo priamu zľavu z účtu podľa toho aký druh karty máte. Zároveň ste informovaný o najbližších udalostiach konajúcich sa u nás.

Aké druhy kariet sú mi k dispozícií?

Pri registrácií obdržíte základnú čiernu kartu, od výšky vašej útraty za jeden kalendárny rok môžete získať striebornú kartu,alebo zlatú kartu.

Čo musím spĺňať na získanie striebornej alebo zlatej karty?

Na získanie striebornej karty musíte u nás minúť 1000€ a pri zlatej karte je to 2500€ počas jedného kalendárneho roka. (kredity sa nezbierajú pri tabakových výrobkoch a výrobkoch ktoré sú už v zľave).

Aké sú výhody pri jednotlivých kartách?

Pri čiernej karte sa Vám z každej platby pripíše 5% na kartu Pri striebornej karte sa Vám z každej platby pripíše 10% na kartu Pri zlatej karte si uplatňujete priamu zľavu z účtu vo výške 15% (kredity sa nezbierajú pri tabakových výrobkoch a výrobkoch ktoré sú už v zľave).

Kedy si môžem uplatniť nazbieraný kredit na platbu účtu?

Uplatniť si svoj kredit môžete kedykoľvek ak je účet vyšší ako 5€

Strata statusu strieborného, alebo zlatého zákazníka?

Pokiaľ nedosiahnete limit na udržanie daného statusu,nasledovný kalendárny rok ako je vyššie uvedené, zlatý status sa mení na strieborný a strieborný na čiernu základnú kartu.

Ako mám postupovať, keď pri jednom stole máme viacerí Barfly Loyalty card?

V takomto prípade platí pravidlo jeden účet, jedna karta.